Szerző Téma: Szabadulás az okkultizmusbòl!  (Megtekintve 2225 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2016. Október 23. - 01:34:20

Nem elérhető KrisztiLeila

• újonc tag
  • *
  • Téma indító
  • Nem: Nő
  • Utoljára itt járt:2017. Január 13. - 00:50:26
  • Testvér
  • Regisztrált: 22/10/2016
Kedves Lilla!Nagyon átérezve olvastam a bizonyságodat,mert bizony én is keresztülmentem hasonlòn igaz nem az indiai résszel fogl,inkább kártyákkal illetve runával Vmint szellemidézésekkel,azt hittem én is mint oly sokan,hogy ártatlan játszadozás,és amikor megtapasztaltam hogy valòság kicsit megijjedtem,de folytattam tovább,még bűszke is voltam milyen hatalom van a kezemben,sok mindent megéreztem illetve tudtam hatni a történésekre,férfiak felé is,akkor még nem sejtettem hogy ez egy lidércnyomás lesz az életemben.. Akkor kezdődött amikor nagymamám meghalt akivel együtt laktam imádtam.Keresztény volt,egy igazi jò lélek,szerintem az ő védelme alatt nem történhetett semmi rossz,ahogy ő eltávozott az egész családi házunkba változás állt be,anyukám barátja beköltözött aki horoszkópokkal foglalkozik illetve táltosok jòsnők ,veszik körül.. Ahogy beköltözött anyu külőnféle indiai elefántokkal és egyiptomi képekkel valamint egyre jobban kezdett merülni az okkultizmusba,igy költöztem ki munka miatt Dubaiba ahol dolgoztam.. nem tulajdonítottam ezeknek a dolgoknak nagy jelentőséget! Aztàn kint külföldön gyönyörű luxuskörnyezetbe egy 5csillagos szállodában ahol dolgoztam és laktam is egy csúnya baleset törtènt, pont emlékszem Karácsony estén 2014 dec 24.én éppen készülődtem a barátom hogy megérkezik fenyőt diszitettem ,mindent.. (hozzátartozik hogy akkor ismertem 3 hònapja)Szòval örültem hogy jön,pont kopogtatott az ajtòn kinyitottam beengedtem,közölte hogy végzett a munkával és holnap nem kell korán menni dolgozni a szalonba,boldog voltam és futva elindultam hogy de jò készítek egy kávét ,és várjuk a közös barátainkat elvégre Karácsony van!Szòval elindultam és akkorát estem bele arccal a márványpadlòba ,olyan érzés volt mintha vki meglökött volna.. Párom nagyon megijjedt véres volt a padlò a szám felszakadt,az orrombòl folyt a vér,a fogam betőrt még szerencse oldalt ,a kezem tiszta kék lett de nem tört el!Jött a Hotel orvosa egyből és jeget hozott rengeteget,sokat nem tudott azt mondta pihenjek.. és hozzátette hogy rosszabbul is járhattam volna az esés miatt,hihetetlen ennyivel megúsztam..Igazán talán ez vigasztalt,illetve az emberek szeretete akik megtudtàk mi van velem.. A Karácsony este igy lett számomra megünnepelve.. 25.reggel felkelve elindulva a fűrdőszobába hangot hallottam Nagyim hangját akit abban az évben veszítettem el akiről beszéltem a bizonyságom elején!Hallottam ezt a hangot és kímenve a fürdőszòbábòl Nagyim fizikai alakja rajzolódott ki a székben homályosan a karácsonyfa mellett..Úgy örültem,Nagyim eljött Karácsony napjàn még ha egy percre is,ettől az élménytől ami teljesen áthatott  elkezdtem beszélni néha mikor egyedűl voltam mintha Nagyi velem lenne és hallaná :(persze útòlag tudom nem igy volt..de a szívemnek igy volt a könnyebb...Eltelt két hònap indultam haza felé Budapestre.Megérkeztem örültem édesanyáméknak húgomnak.. Hazaérve olyan jòl éreztem magam ,nagyi szellemével valò beszélgetést nem hagytam abba bár ritkultak..Akkor történt hogy álmodtam is vele a szobámban.Rá következő nap iszonyatosan szédülés kezdtem érezni nem tudtam felkelni az ágyambòl csak ha megtámaszkodtam valamiben,utána állandòan szédültem,gyakran ájulás környékezett ez eltartott egy hétig míg otthon voltam..Majd visszamentem ,ott jobb volt a helyzet és egy-két hét mùlva meg is szűnt !Folytattam tovább a munkát!Rá pár hònap mùlva újra haza látogattam vakáciòra 2-3hònapra.Mikor megérkeztem boldog voltam önfeledt és örültem szívből hogy végre otthon vagyok!3 hétig kb semmi bajom sem volt,bár furcsa jelek pl a macskánk beteg lett kijött belőle minden vittük orvoshoz de az orvos azt mondta nagy esélye van nem éli tùl,nagyon elkeseredtem,és már mindenki kezdett lemondani ròla én elkezdtem imádkozni szòltam könyörögve Istenhez..Meghalgatott mert 2-3nap mùlva elkezdett inni lassan enni  láza lement.. Pár nap múlva éjszaka a szobámban szokatlant rémálmot álmodtam tisztán láttam ahogy leszùrom a húgomat és aztán végzek magammal szintén,elkezdtem ilyeneket álmodni utána majdnem minden éjszakán azt hittem megbolondulok ,egyszer volt is egy olyan kimentem a konyhába vizet igyak a csapbòl és a mosogatòba ott volt a kés,megijjedtem magamtòl mit álmodtam és kezembe fogtam a kést és azt mondtam én nem ilyen vagyok.. akkor még nem sejtettem az ördög kísért ..visszamentem lefeküdni nem jött álom a szememre.. sirtam.. alig vártam hajnal legyen és menjek a barátnőmhöz.. akinek az anyukájavJehova tanùja gondoltam ott nyugton leszek!Elmentem de nem itt lett sajnos.. ott is aludtam .. Velük is agressziòt kezdtem érezni ,hogy bánthatnám őket kísértett az álom a lidércnyomás.. tovább.. hányingerem lett éjszaka forgolodtam..végül elaludtam.. szintén borzalmasat álmodva.. Majd reggel lett ,megreggeliztünk és barátnőm édesanyja olvasott fel a Bibliábòl,borzasztòan éreztem magam.. Később emlékeztem Nagymamámra emiatt és patakokba folyt a könnyem és azt hajtogattam megakarok halni,utána akarok menni,nincs értelme igy az életemnek!Felhivták Anyut de beszélni alig tudtam sirtam és sirtam és azt hajtogattam öngyilkos leszek!Barátnőmék is értetlenül álltak ez előtt hogy mi történik velem ..Aztán nagy nehezen megnyugodtam ,megebédeltünk,beszélgettünk majd este újbôl rám tört ez az érzés..Elmentem a fürdőbe hogy megmossam az arcomat és mint a Twin Peaks sorozatba a tükörből az én arcom nézett vissza de gonoszan majd mikor elhagytam a helységet barátnőméknél borzalmas véresnek láttam egy pillanatra a helységet!Megrémültem és azt hajtogattam Évinek ,Ne haragudjon el kell innen mennem,nem tudok itt maradni,elkell mennem a keresztény barátnőmhöz Adrihoz aki nagy hívő volt,Mielőtt elmentem volna felhívtam.. Azt mondta gyere azonnal imádkozom érted ,nagy a baj!!Igy szinte teljes kétségbeesésében hivtam a taxit Budapestről Gödöllőre hogy mehessek!!Éva barátnőm kikisért a kapùhoz de az nem akart kinyílni ,beszorult a zár a taxi már a kapun kívűl várakozott..Végre jött a gondnok és kinyitotta nagy nehezen 10perc után.. Bevágtam magam a taxiba és mentem Gödöllőre,ùt közben erdős részen mentünk és csak kavargott az őngyilkosság gondolata a fejemben újra meg újra!!Adri már várt a ház előtt,és vele szemben is gonosz gondolatokat éreztem.Amint a házba léptem nálunk félelem fogott el ugyanakkor nyugalom...Leültünk beszéltünk és kérdezgette a dolgokat majd utána elővette a Bibliát és imádkozott majd én is imádkoztam,de ahogy elkezdtem imádkozni vele együtt elmondása szerint felakkadtak a szemeim és démonok beszéltek ki belőlem a dicsőítő énekek hatására még jobban!állitòlag 2òrán tartott a küzdelem és több démontòl is szabadultam igy az okkult és boszorkànyság szellemétől!Vmint a gyilkosság és őngyilkosság szelleme is beszélt belőlem de az nehezen akart kimenni !!2 òra mūlva nyitottam csak ki a szemem normálisan tisztán.. Végűl annyira kifáradtam hogy azonnal el is aludtam.Délelőtt reggeli után Adriéknál elmondtam a megtérő imát ,és imádkoztunk is együtt..Majd mikor haza mentem kiszortam minden okkult tárgyat ami a szobámba volt soha többé nem akartam látni,elakartam égetni de Anyu azt mondta másnap..Végűl másnap rá kellett jönnöm mindet vissza hurcolta a házba csak nem ott ahol én lakom hanem ahol ők barátjával ketten.. Újra jöttek a rossz érzések de lent a szobàmba jobb volt mégis félelem uralkodott el rajtam.. Éjszakànként kint zörejeket hangokat hallottam a kertben.. megint rossz éjszakák következtek őngyilkos gondolatokkal!!Végűl megelégeltem és elköltöztem,kivettem egy apartman panziòt,és ott voltam 3héten keresztül ,ezalatt az idő alatt elmentem a Hit gyűlibe ahol megtértem és ténylegesen befogadtam Jézust a szívembe.A megtérés után az ördög még jobban kezdett zaklatni,igy futottam bele gyerekkori jò barátomnak a karjaiba lefeküdtünk egymással.. mert egyfajta védelmet szeretet éreztem tőle ,mivel idegileg ki voltam még mindig.. Majd ezután szégyenletesen éreztem magam,és jött a vádlás amit az ördög imád..Bűnvallást tettem a Hit gyűlibe de megkeresztelkedni nem tudtam mivel vissza kellett utaznom dolgozni Dubaiba.. Nem voltam jòl,de mondjuk 45-50százalékba jobban voltam viszont az ördög ott is folyamatosan támadta az elmémet,mostani párom iránt is gyilkos gondolatokat éreztem,ami előjött és motoszkált a fejembe,igy mellette mikor aludtam keresztény prédikáciòkat hallgatva a telefonom on,igy aludtam el màsképp nem tudtam ... Iszonyù volt!kb 4hônap után álmodtam Jézussal aki azt mondta hogy olyan vagyok mint Mária Magdolna és hogy ezeken át kell mennem azért hogy a hitem megerősödjön még jobban.. Igy is lett,már 2016 ot irtunk nyarát vakáciòra mentem haza megint,de most már nem haza mentem lakni hanem albérletbe majd később egy jò barátom felajánlotta lakhatom nála fizetés nélkül.. itt már minden reggel imádkoztam és tusolásnál is imádkoztam.. de tudtam aludni rémálmok nélkül.. bár sokszor volt félelmem fòbiám a késtől mikor dolgoztam vele.. de legyűrtem de igazán nem mertem főzni,viszont már egy egy alkalommal el tudtam viselni a kés jelenlétét mellettem..közben otthon keresztény emberekkel taliztam és beszélgettem velük imát kértem és imádkoztak értem.. Megkeresztelkedni megint nem tudtam,visszatértem páromhoz és itt vagyok Dubai mellett ,mindennap hallgatom a prédikáciòkat és imádkozom és most léptem igazán a gyògyulás ùtjára annyi pròba után,elhagytam a nyugtatòt amit szedtem  egyik napròl a másikra,elkezdtem újra főzni!Párom mellett tudok aludni rémálmok nélkül!Anyukámmal úgy néz ki rendeződik a kapcsolatunk!Valamint csoda találtam itt egy keresztény gyűlekezetet!Mondjuk csak egyszer voltam,de kértem imába mert kell egy hely érzem ahol erősödhetek!!Nem mondom azt hogy  a negativ gondolatok teljesen eltűntek ,de lényegesen enyhültek,dicsőség Istennek és fiának!!!Tudom van még küzdelmem ezzel,de ha idáig eljutottam Isten teljesen meggyògyit!Mert ő szeret!!!Hát ez az én bizonyságom,és aki ezt cselekedte a múltban vagy cselekszi még most is ,gondolkozzon el megéri e???Mert Isten előtt ez utálatos és valòban az!!!Csak a romlást hozza minden téren az emberre!!!Térjetek hát meg belőle!!!
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást:

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal | Fordítás: SMF-Portal.hu