Szerző Téma: Mit mond Isten a keresztényeknek személyesen nekem sok mindent  (Megtekintve 45209 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Augusztus 15. - 19:59:29
Válasz #225

Kamilla

• Vendég
Mivel ütöttél be neki hármat?
Ököllel?
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást:
vatamas

2014. Szeptember 08. - 18:40:46
Válasz #226

Nem elérhető Kiss Zoltán

• ifjú tag
  • **
  • Téma indító
  • Ország: hu
  • Utoljára itt járt:2018. Május 17. - 08:20:51
  • Testvér
  • Regisztrált: 22/11/2010
Hiszel a bibliába
A biblia beszél a megtérésről a vízkersztségröl, és a szentlélekkel való betöltekezésről.
Nemrégiben voltam egy imacsoportba ahol négy ember volt. Két ember szentlélekkel
betöltött személy volt kettő nem.  Mind a két személyt megkentem olajjal, és imátkoztam
értük. Tudni kell mind a két emberről benne voltak  megtérésük előtt az okultizmusba is.
Az elsőért ketten imátkoztunk  betöltekezett szentlélekkel elkezdett nyelveken szólni.
A másodikért kétszer imátkoztam. Mikor először imátkoztam egy régi látomás jutott
eszembe.  Körülbelül 10 évvél ezelőtt egy fiú feljött a lakásomra aki beteg volt nem működött
rajta Isten kenete. Egy vizesést láttam és mellete eszt a fiút. Tulajdonképpen nem tudott a vízesés
alá kerülni. Azért nem tudott a vízesés alá kerülni mert nem volt kapcsolodási pontja a kenethez.
Vagyis ott volt az Istentiszteleten  de nem  vette komolyan a dolgot. Nem használta a kapcsolodási
pontokat . A kapcsolodási pontok a kenethez az imátkozás a dicséret, istentiszteletre járás, a nyelvekenszolás  és a bibliaolvasás.

Eszt azért írtam le mert sok embert láttam akik ott vannak az Istentiszteleten még sem működik
rajtuk Isten szelleme.  Mielőtt másodszor imátkoztam volna az illetőért eszt a látomást elmeséltem
neki. Tudni kell róla hét évig járt karizmatikus gyülekezetbe, Isten szelleme mégsem töltötte be.
Mikor másodszor Imátkoztam érte Isten szelleme szó szerint leütötte, elkezdett démonoktól
szabadulni.
                                                                                       Üdv:laci
http://network.hu/enok631/blog/zoltan-blogja/pillantas-a-jovobe

2016. Február 08. - 13:17:21
Válasz #227

Nem elérhető Kiss Zoltán

• ifjú tag
  • **
  • Téma indító
  • Testvér
Mindent megvizsgáltam a nap alatt az évek folyamán. Láttam egy gyülekezetet annak is egy imacsoportját. El hívtak ide imátkozni.
Egy pásztor volt az imacsoport vezetője, rendkívül okos volt.
Feltűntek bizonyos dolgok ezen a helyen nekem. Aki mellettem ült 2 milliárdos vállalkozást vezetett, aki szemben ült velem ügyvéd, a harmadik kamionsofőr. A következőnek boltja van.
Teljesen más mint amit eddig láttam. Nagyon odafigyeltek az egységre, ha valaki az egységet megtörte akkor az ima alkalom máskor volt.
Nem szóltak annak aki az egységet megtörte. Itt a 133 zsoltárra gondolok.
Úgy elfogadtak ahogy vagyok.
Az imaalkalom előtt mindenki elmondta mit kér Istentől. Utána mindenki nyelveken imátkozott egy vagy másfél órán keresztül. A végén két
 három dicséretet énekeltek, aztán mindenki ment haza.
Emlékszem a pásztor aszt mondta, másfél millió kell a kamerákra meg a mikrofonokra, hogy interneten keresztül is tudjuk hirdetni az evangéliumot.
Gondoltam magamba hiányzik 800 ezer forint az meg honnan lesz. Legközelebb
1 hónap múlva mentem  mindenre megvolt a pénz az evangéliumot is hirdetik az interneten keresztül. Ezeken az imaalkalmakon különleges imamaghallgatásokat láttam. Senki nem okoskodott nem akart nagyobb lenni a másiknál. Ha egy kérést megismételtem szolt a pásztor eszt már kértem. Folyamatban van a meghallgatás. Hetente egyszer volt imaalkalom.
Az igazi imádok szelemben és igazságban imádják az atyát.
Csináltak kis dvd-ket is amin ötperces evangélium üzenet volt. Nem akarok butaséget leírni de aszt hiszem több ezer daradot.
                                                                    Üdv:Laci

2016. Április 12. - 07:59:07
Válasz #228

Nem elérhető Kiss Zoltán

• ifjú tag
  • **
  • Téma indító
  • Testvér
                                           Az apostol
4 évvel ezelőtt elhívtak egy gyülekezetbe egy apostol jött Amerikából.
Szemben álltam vele aszt mondta nekem, tegyem a kezemet a tenyerére.
Ahogy odaraktam videó filmek jelentek meg előtte. Nézte a videó filmeket
ezek mind az én egyéni elképzeléseim vagy cselekedeteim voltak.
Az egyik videó filmnél megállt , aszt mondta látom vakokért imádkozol.
Mondta hogy folytasd.
Tényleg így volt, ha megláttam egy vakot Budapesten mindig megálltam
és imádkoztam. Uram add meg ennek az embernek a hitet és a megtérést.
Nagy gonoszságnak láttam eszt mindig, nem mentem az emberhez soha oda.
Nem tudom mért mindig így imádkoztam de így volt .
Később kiterjesztettem a hajléktalanokra, azokért is imádkoztam.
3 évig csináltam ha nincs szolgálatod folytathatod. Ez egy olyan szolgálat
amit senki nem lát de a mennyei kamerák veszik. Most elkezdtem nevetni
és én eszt szeretem.

Elgondolkodtató hogy egy apostol egy 20 fős gyülekezetbe  eljön Amerikából.
Pénteken szombaton volt Magyarországon emlékszem pénteki nap volt mikor
találkoztam vele szombaton meg be kellet dolgozni egy ünnepnapot.
Szombaton akartam vele beszélni de nem tudtam, de mennyire akartam.
                                                             Üdv:Laci

bist, lucius

2017. Október 19. - 19:54:46
Válasz #229

Nem elérhető Kiss Zoltán

• ifjú tag
  • **
  • Téma indító
  • Testvér
                                    Derek Prince Szellemi erősségek lerontása
   https://youtu.be/-mC5Ri80qxE

2017. Október 21. - 18:56:55
Válasz #230

Nem elérhető Kiss Zoltán

• ifjú tag
  • **
  • Téma indító
  • Testvér
                                                    Egy történet  jut eszembe .

Egyszer kérdeztem  egy pásztort. Ebbe a bibliába az van a ti harcotok nem test és vér
ellen folyik, hanem fejedelemségek és hatalmaságok ellen e világ sötétbírói ellen.
Ti eszt hogy értelmezitek. Igy értelmezzük: Megkötözök e hely fölött lévő szellemi
fejedelemséget hatalmasságot. Ess el a jézus nevében. Ess el a jézus nevében.
 Ess el a jézus nevében.
Pesten laktam akkoriban egy kereszténynél. Az egyik szobát ideadta nekem hogy ott lakjak.  Többszázezres villanyszámla fűtés tartozásai voltak. Egy idő után észrevettem a szoba felét egy erőtér birtokolja. .Hamar rá kellet jönnöm a szomszéd az boszorkány.
 Így elkezdtem amin 20 évig gondolkodtam.  Megkötözök e hely fölött lévő szellemi
fejedelemséget hatalmasságot. Ess el a jézus nevében. Ess el a jézus nevében.
Isten szelleme azonnal körbevett.
Keresztény barátomat is tanítottam a szellemi harcra de nem értette.
Sokan aszt  mondják nincs szükség szellemi harcra, pedig van.
 Mikor végleg elhagytam az épületet. a boszorkány jött utánam.

Ha isten akarja folytatom. Üdv:laci

2017. Október 23. - 18:52:05
Válasz #231

Nem elérhető Kegyelem

• ifjú tag
  • **
  • Nem: Férfi
  • Utoljára itt járt:Tegnap - 17:39:33
  • Testvér
  • Regisztrált: 04/11/2015
Sziasztok

Ennek a szellemi harcnak semmilyen bibliai alapja nincsen.

A tények magukért beszélnek, hazánk vezető gyülekezetében több mint 20 éve végzik ezt a fajta (ima) harcot, de ahogy láthatjuk semmilyen pozitív eredmény nem született belőle.

2017. Október 23. - 21:05:26
Válasz #232

Nem elérhető salamon

• Törzstag
  • Utoljára itt járt:Tegnap - 17:01:04
  • Testvér
  • Regisztrált: 13/06/2015
Egyetértek Kegyelemmel.
Azért szólok közbe, mert én hosszú évekig csináltam a gyülekezetben is és otthon is.
Semmi de semmi értelme nincs, egyrész fölösleges időpocsékolás ill. ha kitudódik pl. a családon belül, akkor újabb problémákhoz vezet, mert viták származnak belőle családon belül.
Konkrétan, hogy az otthonodat is "tisztítod"a gonosz erőktől ún. szellemi harc által, aztán a családtagok nem tetszését váltod ki.
Én éveken keresztül hittem, hogy előbb-utóbb meghozza a szellemi harc az eredményt.Tévedtem, semmi sem változott, sőt időszakonként felerősödött a konfliktus.
Mondhat akárki, akármit.Nem úgy van ez az ún. szellemi harc, ahogy pl. a hit gyüliben mondják.
Jó példa rá, hogy éveken keresztül Orbán Viktor és a fidesz ellen is  ment a szellemi harc, aztán 2010-ben pedig a hit gyüli a támogatásokért behódolt, megalkudott velük, nekik.
Jó tanácsként mondom, ne csináljátok, semmi értelme.
Meg kell érteni, nincs olyan hatalmunk, mint Jézus Krisztusnak volt a gonosz erőkkel szemben.
üdv
salamon
 sl8

2017. Október 23. - 21:24:09
Válasz #233

Nem elérhető pulsar

• Törzstag
  • Ország: 00
  • Utoljára itt járt:Ma - 10:28:42
  • Testvér
  • Regisztrált: 16/05/2017
A Derek Prince tanításban arról van szó hogy az egyik leghatásosabb formája a szellemi harcnak a hálaadás. Meg Dánielről beszél akinek egy angyal elmondta hogy 3 hétig viaskodott míg oda tudott menni hozzá. Ha Dániel nem böjtöl akkor lehetséges hogy nem is sikerül neki. Ebből mit tartotok feleslegesnek? Meghallgattátok a tanítást?
Mert nem vér és test ellen van nékünk tusakodásunk...

2018. Április 16. - 20:26:03
Válasz #234

Nem elérhető Kiss Zoltán

• ifjú tag
  • **
  • Téma indító
  • Testvér
                                               A Talentum
Úgy érzem le kell írnom néhány történetet . Emlékszem Budapesten dolgoztam nagyon
fájt a szivem. Hogy teljesen őszinte legyek a belsejéböl fájt az egész. Éreztem nagy baj
van. A menyország klubja néven ismert imacsoportba imátkoztak értem. Ott azonnal
elmult az egész szivfájdalmam ennek 4 éve azota sem érzek semmi problémát.
Hogy részletesebben kifejtsem volt hogy éreztem nyomásokat , megdorgáltam a jézus
nevébe és elmult. Nem elég meggyogyulni meg kell tudni tartani a gyogyulást.
Ehhez pedig igeismeret kell. Sokszor gondolatba parancsoltam a démonnak hogy
menjen el.
Gyakorlatba akarom megmutatni a dolgokat .

Ide tartozik még hogy 2 éve többször kibicsaklott a bokám ahogy léptem. Persze
rendszeresen be kellet mennem dolgozni . Igy a daganat nem tudott elmulni mindig rá
kellett lépnem. Egy idő után izomcsomó alakult  ki, de hittem Istennben.
Egyik nap néztem a Sid Roth müsorát épp az én bokámért  imátkoztak, ott azonnal eltünt az
izomcsomó a lábamról. Köszönöm Istenem meg kell köszönni szerintem így fer.
Hogy tovább fejtegessem a dolgot, námán kereste a gyogyulást , de három hibát követett el.
1.Nem a megfelelő helyen kereste a királyhoz ment
2. Fizetni akart érte. Vitt 12 öltö ruhát
3.Ő elgondolta hogyan gyogyítsák meg. Kijön és a kezével érinti a beteg testrészeket.
Csak emlékezetem szerint írom, hiszem hogy Isten vezet nem is akarom másképp.
Ha valaki gyogyulni akar egyik hibát sem követheti el.

Emlékszem egy alkalomal  kiűztem az egyik emberböl a halál szellemét. Utána ez az ember
Istentisztelet előtt mindig prédikált 5 percet a villamosmegállóba, 3 dioptriás szemüveget
hordott. Isten teljesen meggyogyította a szemét nem kellet többé neki szemüveg. Láttam ahogy
szemüveg nélkül olvasta az apró betűket is . Most épp magamnak prédikálok így kellene
csinálni.
 Hogy hogyan kerültem Budapestre. Álltam a buszmegállóba megállt egy autó az illető kiszállt
lefényképezett majd visszaszállt az autóba és elhajtott. Hogy mért érdekes ez ,ahogy én láttam a fényképezőgép biometrikus képet csinált rollam.
 Ahogy én értelmeztem a dolgot minden okultista megkapta a fényképemet
. Eszt  hivom célkeresztnek. Támadás minden irányból. A végén rájössz mindenki ellenség senki sem ért meg.

Kiégve kerültem Budapestre 1 telet fütés nélkül kellet tulélnem. Egyik alkalomal az Élő ige
gyülekezetbe voltam, profétai szolgáló rám mutatott az istentisztelet alatt. A sasokat újra beoltja
az Isten, újra tudnak repülni. Hétköznapi kereszténnyel nem történik ilyen . Egyébként is
Isten mindent irányítása alatt tartott.
Jó tudni hogy minden az irányítása alatt van. Ha például fájdalmakat él át a keresztény, és eszt
mondja, fájdalmat okozó gonosz démon gonosz szellem megkötözlek a jézus nevében.
A fájdalom nagymértékben csökkeni fog. Legalábbis nálam igy működik.

Egy történet jut eszembe még a másik lakásba laktunk. Éjszákánként nagyon nagy fájdalmaim voltak.  Szomszéd katolikus volt, az alattam lakó is katolikus. Egy idő után Isten megmutatta
hogy jézabel szelleme körbeveszi a három lakást, majd az is kiderült hogy három okult démon
van körülöttem állandóan. Az egyik pásztor aszt mondta verjem le a vakolatot . Mondtam neki
betonból van. Hit gyülekezetébe szabadítottak jézabel szellemétől, jézus vérét kértem a lakásomra megszüntek ezek a problémák. Többször kellet szabadulásért
imát kérni. Majd idővel felnőttem olyan szintre hogy magamat tudjam megszabaditani.
Ehhez nagyon jó anyagnak láttam  Bill Subritzky  szabadulás a démonoktól.
3 videó kazettából állt. Soknak lessz ez kijelentés itt  van a kenet.
Most itt megállok erővel van itt a Szentszellem
                                                                          üdv: Laci

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal | Fordítás: SMF-Portal.hu