Szerző Téma: Imakérés  (Megtekintve 134380 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Október 06. - 21:28:17
Válasz #1395

Mariann

• Vendég
Kedves testvérek !

A múlt héten derült ki, hogy a szívemhez legközelebb álló kolleganőmnek rosszindulatú vastagbél-daganata van. Marikának hívják. Pénteken megy CT-re. Aztán a továbbiakat majd meglátják , hogy mi fog történni.

Kérlek benneteket, akit arra indít a szíve , támogasson imában.

Köszönöm!!

2014. Október 06. - 21:34:00
Válasz #1396

Nem elérhető Lilla

• Hős tag
  • Ország: 00
  • Utoljára itt járt:2017. Január 18. - 23:05:46
  • Regisztrált: 27/12/2009
Imádkozunk, kedves Mariann!

ok25
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást:
Mariann, bist, Ircsi, Kispál Erika, ovoneni
Az ő akarata szült minket az igazságnak ígéje által, hogy az ő teremtményeinek valami zsengéje legyünk.
Jak 1,18

2015. Január 07. - 17:42:47
Válasz #1397

Nem elérhető ovoneni

• Hős tag
  • Ország: hu
  • Nem: Nő
  • Utoljára itt járt:2017. Szeptember 24. - 15:11:29
  • Testvérnő,Isten gyermeke
  • Regisztrált: 20/04/2011
Kedves Testvérek...

Kérlek imádkozzatok értem.Valószínűleg a vesémből Elindult a kő kifelé,a hugyvezetékben van.Ma voltam orvosnál,kaptam gyógyszert,de nagy fájdalommal jár minden kisdolog.Alap helyzetben is elviselhetetlen a fájdalom.Kérlek imádkozzatok értem...

Köszönöm előre is.

Áldást

Bogi
"A szél arra fúj,amerre akar,hallod a zúgását,de nem tudod,honnan jön,és hova megy:Így van mindenki,aki a lélektől született."/Ján.3:8/

2015. Január 09. - 11:00:41
Válasz #1398

Nem elérhető ovoneni

• Hős tag
Kedves Testvérek...

Kérlek imádkozzatok értem.Valószínűleg a vesémből Elindult a kő kifelé,a hugyvezetékben van.Ma voltam orvosnál,kaptam gyógyszert,de nagy fájdalommal jár minden kisdolog.Alap helyzetben is elviselhetetlen a fájdalom.Kérlek imádkozzatok értem...

Köszönöm előre is.

Áldást

Bogi

Köszönöm szépen,hogy imádkoztatok...
Az Úr hűsége végtelen és tegnap előtt este "megszületett"...
Minden bizonnyal,az Úr tette,mert vannak akik heteket szenvednek vele,nekem 4 nap volt.Csökkentette a fájdalmam,és lehet furcsán hangzik,de akkor szabadultam meg tőle,mikor elkezdtem dícsőíteni az Urat a fájdalmak között is...

Áldott legyen az Úr,a Hűséges,a Szabadító!

Még egyszer köszönöm szépen...

Bár hétfőn kérek időpontot Ultrahangra,mert biztosan van még...Hiszem ezen is átsegít az Úr...
Mindemellett jó lecke volt,már ez is...
Dícsérni szüntelen a mi Megváltónkat,mindíg,minden helyzetben,mindenkor....

Szeretettel:

Bogi ok25 ok25 ok25 wq20

"A szél arra fúj,amerre akar,hallod a zúgását,de nem tudod,honnan jön,és hova megy:Így van mindenki,aki a lélektől született."/Ján.3:8/

2015. Szeptember 01. - 18:36:08
Válasz #1399

Nem elérhető Gyorgyur

• Hős tag
  • Nem: Férfi
  • Utoljára itt járt:Ma - 09:56:04
  • Testvér
  • Regisztrált: 15/09/2013
Sziasztok !

A hóhért akasztják !

Elkaptam valami izét.
Az orvosok sem tudják ,hogy mérgezés,vírus vagy allergia.
Kérlek titeket ,ha imáitokkal tudtok támogatni azt nagyon megköszönném.

(nem tudok a gép előtt üldögélni ,ezért ha nem reagálok az írásaitokra ne haragudjatok,mindenkinek előre köszönök mindent,majd jelentkezem)

Gyuri
Új ember, Mariann, vatamas, bist, kis virág
Róm 5:17 Mert ha az egynek bűnesete miatt uralkodott a halál az egy által: sokkal inkább az életben uralkodnak az egy Jézus Krisztus által azok, kik a kegyelemnek és az igazság ajándékának bővölködésében részesültek.

2015. Szeptember 02. - 20:20:11
Válasz #1400

Nem elérhető Andi75

• újonc tag
  • *
  • Utoljára itt járt:2016. Október 02. - 20:48:54
  • Testvér
  • Regisztrált: 30/08/2015
Kedves Testvérek! Imát szeretnék kérni hogy az Úr adjon erőt és kivezessen a lelki és anyagi nyomorúságból...és küldjön segitseget hogy ne vegyék el tőlem a gyermekeimet... köszönöm

2015. Szeptember 04. - 22:54:29
Válasz #1401

Nem elérhető Gyorgyur

• Hős tag
  • Utoljára itt járt:Ma - 09:56:04
  • Testvér
  • Regisztrált: 15/09/2013
Kedvesim!

Meggyógyultam!
Hála Istennek ,és köszönöm a támogatásotokat.

-----------
Annyiban mindenképpen tanulságos volt számomra,hogy van az az állapot (napokon keresztül nem csak a kába voltam stb. ,hanem esténként a testem 90%-ban "csalánkiütéses lett )amikor egy keresztény nem tud imádkozni.
A szűnni nemakaró elviselhetetlen viszketésről mindig Jób jutott eszembe ,én el sem tudom képzelni azt ,hogy hogyan volt képes akár csak öt értelmes mondat megfogalmazására (kegyelem).

Szeretett testvéreim ,köszönöm!

Gyuri!

vatamas, bist, samjoe
Róm 5:17 Mert ha az egynek bűnesete miatt uralkodott a halál az egy által: sokkal inkább az életben uralkodnak az egy Jézus Krisztus által azok, kik a kegyelemnek és az igazság ajándékának bővölködésében részesültek.

2015. November 02. - 15:30:26
Válasz #1402

Nem elérhető lakatos brigitta

• ifjú tag
  • **
  • Utoljára itt járt:2015. December 20. - 07:24:51
  • Testvér
  • Regisztrált: 13/11/2011
      • hajnalcsillagforum
Kedves testvérek  már régen irtam és nem igen netezem mert nem tehetem az anyagiak miatt .
Szeretnék imatámogatást kérni anyagi áldásért mivel nagyon rosszul állunk anyagilag. Sajnos itt vannak a hideg idők és  nincs tüzelönk   és a gyermekeimnek meleg holmijuk . Iskolába jár 4 és egy ovis van .  A legkisebb 2 éves lesz márciusban . Köszönöm imáitok ...Isten áldjon titteket!
brigitta   :)

2017. Január 15. - 21:49:55
Válasz #1403

Nem elérhető Hajni

• újonc tag
  • *
  • Utoljára itt járt:2017. Január 21. - 11:57:22
  • Testvér
  • Regisztrált: 15/01/2017
Hello

2017. Január 15. - 22:02:18
Válasz #1404

Nem elérhető Hajni

• újonc tag
  • *
  • Utoljára itt járt:2017. Január 21. - 11:57:22
  • Testvér
  • Regisztrált: 15/01/2017
Sziasztok.en azt szeretnem ha a nagyapamert imadkoznatok nagyon sokat idegesit minket mostansag ,szeretnem ha megvaltozna ,mert nem erdemli.meg anyu sem amit muvel kitalal olyanokat ami nemigaz ,karonkodik ,anyu hiaba szolgalja ki,Kerem imadkozanak hogy valtozzon meg rendes legyen,anyu pedig beteges dereka is faj szeretnem ha erte is imadkoznanak,Koszonom .Dicsoseg az urnak.

2017. Január 30. - 14:07:08
Válasz #1405

Nem elérhető Ibolya009

• ifjú tag
  • **
  • Utoljára itt járt:2017. Szeptember 07. - 20:56:00
  • Testvér
  • Regisztrált: 24/04/2012
dicsőség az urnak ma meg szűletett kb 5orakor de a kis unokám tibor áronkahttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=489176964803435&set=a.160211424366659.1073741827.100011334083991&type=3

2017. Május 05. - 12:45:30
Válasz #1406

Nem elérhető ovoneni

• Hős tag
Drága Szentek!

Kérlek benneteket, ha Isten Lelke indít könyörögjetek értünk, és a hugom családjáért az Úrhoz. Vigyetek minket az Úr elé imádságban, emlékezzetek meg rólunk az Úr előtt, mert nagy az ereje az igaz ember buzgó könyörgésének.

A körülményekről, amit elárulhatok, hogy a hugommal nem beszélhettem már évek óta. Néha lopva beszéltünk, de sajnos az élettársa jóváhagyása nélkül.
Még megtérésem előtt nagyon összevesztünk. Nehezen tűrtem, hogy a hugomat bántja, akkor még csak szavakkal, de borzalmas volt hallgatni és nézni.
A hugom mellette döntött, minden intés ellenére, és összeköltöztek, innetől kezdve nem találkozhattunk. Ennek már éppen hét éve lesz.
Amikor megtértem próbáltam a férjével is beszélni, illetve többször is üzentem, hogy én megbocsájtok neki, és kérem, hogy ő is bocsájtson meg nekem, de válasz nélkül maradtam idáig.

Bár nem panaszkodott a hugom, ha beszéltünk, mindannyian tudtuk, nagyon nehéz neki, ebben a kapcsolatban. Született két gyerek is.
A férje sokszor bántja, bántotta fizikailag is, és lelkileg is. Olyan terrorban tartotta, amivel csak most szembesültünk.

A hugom elkezdett jósokhoz és egyebekhez járni, segítséget remélve. Bár hallottunk már hasonlóról, még szolgáltunk is hasonló esetben, esetekben, de ilyennel még nem találkoztunk. A hugom teljesen megváltozott, nem beszél. Évek estek ki neki, és események amikre nem emlékszik. Minden pénzt ezeknek az embereknek adott, ami csak megfordult a kezében, és nincs rá szabadsága, hogy ne adja oda, még most sem, miközben beszélni nem beszél arról, hogy kinek, és miért.

Tisztán még nem látjuk a helyzetet, de a férje hívott el minket a hétvégén, vagyis holnap hozzájuk,hogy imádkozzunk érte, mert már attól fél a férj, hogy ha továbbra sem beszél agyon fogja verni.

Hisszük, hogy Isten nyitotta ki ezt az ajtót nekünk, és maga előtt, hogy általunk bemehessen, és az életüket át ádhassák mindketten neki, és megtérjenek, megújuljanak Isten Szent Lelke, Szelleme által. Mindketten, és a kapcsolatuk is megújuljon.

De nem csak ők. Nagy a tét, mert az egész családom hitetlen, és úgy állnak az események előtt, hogy nem hiszik, hogy bármi is történhet. Azt mondták, ha a hugom férje megtér, mindannyian megtérnek. Mert az ő megtérése igazi Pál fordulat lenne. Így nem csak erről a két emberről van szó, hanem az én, és a hugom férjének az egész családjáról. Ami több, mint 50 ember.

Az Úr arra indított, hogy mint Debóra hívta Izrael törzseit a harcba, úgy hívjalak benneteket, és akiket csak elérek imára. Kaptam, kaptunk ígéreteket, arra hogy Isten valami nagy dolgot szeretne kimunkálni, valami fantasztikusat elindítani, és a győzelmet megadja ebben. Hogy most végre learathatjuk annak a sok térden töltött éjszakának a gyümölcsét.

Könyörgök nektek, tartsatok velünk imában!
Imádkozzatok, értem, értünk, hogy az Úr adja a megfelelő szavakat a szánkba, hogy Isten jelenléte, és Lelke munkálkodjon általunk, hogy a szíveik megnyíljanak Isten előtt, és meg is maradjanak ezen az úton.
Hogy az Ő akarata legyen meg, mindenképpen.

Előre is hálásan köszönöm mindenkinek az imádságaitokat, és hogy elolvastátok a soraimat. Legyetek mindenkor nagyon- nagyon áldottak, és az Örökkévaló Egy Igaz Isten töltse be minden szükségeteket az Ő dicsőséges gazdagsága szerint.

Áldott az Úr. Áldott az Ő szent neve.

Köszönöm mégegyszer...ha megemlékeztek rólunk, és róluk...:)

Szeretettel:

Bogi, és Peti.

UI: Ha van valaki, akinek még említhetitek, hogy imádkozzon, azért is nagyon hálásak lennénk, de privát üzenetben is üzenhettek, ha valami jótanácscsal szolgálhattok. tanácstalanok vagyunk, hogy mi lesz. Az Úrra bíztuk magunkat és őket is...:)

Áldást.... prie1 prie1 prie1

2017. Május 06. - 09:48:22
Válasz #1407

Nem elérhető Varga Zoltán

• fórumtag
  • Utoljára itt járt:2017. Május 06. - 09:48:22
  • Testvér
  • Regisztrált: 17/02/2011
PROBALOK SEGITSÉGET KÉRNI!!tüzelö VÁSÁSRLÁSRA kérek segitséget!!Engedjétek meg, hogy bemutatkoztam, Varga Zoltánnak hívnak, 2 gyermekemmel és beteg feleségemmel Vadnán élünk, egy komfortos kis családi házban. Becsületes keresztény emberekként nehéz helyzetünkből csak a Jóisten segíthet nekünk, ezért is gondoltam Önökre! Sajnos saját hibánkon kívül nehéz helyzetbe kerültünk! Feleségem fizetéséből havi 23 ezret vonnak le tartozás fejében, így bárminemű segítséget, élelmiszert is szívesen elfogadunk! Én jelenleg közmunkán vagyok, beteg feleségemet, Csillát gondozom (vizes láb, lábszárfekély), de jómagam is szívbeteg vagyok, amely mellé még cukorbetegség is társul Csillának kevés vörösvérsejtje, ill hemoglobinja van, dolgozni nem bír, fárad! Én inzulinos cukorbeteg vagyok (napi 2x)! Ezért kérnem a segítségeteket! Bővebb információ privát üzenetben! Köszönöm!//varga zoltan vadna szabadsag tér 15 vagy zola67@gmail.hu/butorlap fakéreg is jo 70 518 9043//vagy vargané szücs csilla erste bank 116 00006 00000000 2576 6862 NEM PÉNZT KÉREK FÁT!!fabian lajos sajovelezd fatelep 20 958 58 52,,,kb egy honapja  diabetese  neuropathya  allapitottak  meg  ill... gerinc  csipö kopas  ill  szükület  folyamatban  van  leszazalékolas  elinditasa
varga zoltán/police/

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal | Fordítás: SMF-Portal.hu