Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
                                                    Egy történet  jut eszembe .

Egyszer kérdeztem  egy pásztort. Ebbe a bibliába az van a ti harcotok nem test és vér
ellen folyik, hanem fejedelemségek és hatalmaságok ellen e világ sötétbírói ellen.
Ti eszt hogy értelmezitek. Igy értelmezzük: Megkötözök e hely fölött lévő szellemi
fejedelemséget hatalmasságot. Ess el a jézus nevében. Ess el a jézus nevében.
 Ess el a jézus nevében.
Pesten laktam akkoriban egy kereszténynél. Az egyik szobát ideadta nekem hogy ott lakjak.  Többszázezres villanyszámla fűtés tartozásai voltak. Egy idő után észrevettem a szoba felét egy erőtér birtokolja. .Hamar rá kellet jönnöm a szomszéd az boszorkány.
 Így elkezdtem amin 20 évig gondolkodtam.  Megkötözök e hely fölött lévő szellemi
fejedelemséget hatalmasságot. Ess el a jézus nevében. Ess el a jézus nevében.
Isten szelleme azonnal körbevett.
Keresztény barátomat is tanítottam a szellemi harcra de nem értette.
Sokan aszt  mondják nincs szükség szellemi harcra, pedig van.
 Mikor végleg elhagytam az épületet. a boszorkány jött utánam.

Ha isten akarja folytatom. Üdv:laci
2
Beszélgetések a hitéletről / Re:Mit mond Isten a keresztényeknek személyesen nekem sok mindent
« Utolsó üzenet: írta Kiss Zoltán Dátum 2017. Október 19. - 19:54:46 »
                                    Derek Prince Szellemi erősségek lerontása
   https://youtu.be/-mC5Ri80qxE
3
Üdvözletek / Kecskeméti Pál a legújabb tagunk lett!
« Utolsó üzenet: írta Hajnalcsillag Dátum 2017. Október 19. - 14:58:46 »
bye
Köszöntünk a Hajnalcsillag fórumon Kecskeméti Pál! Nézz körül a portálon, böngéssz kedvedre a fórumok közt, és szólj bátran hozzá a témákhoz. Reméljük, jól fogod érezni magad köztünk!
4
Beszélgetések a hitéletről / Re: Ki vádolná Isten választottait? Isten, aki megigazít?
« Utolsó üzenet: írta salamon Dátum 2017. Október 17. - 18:31:07 »
Úgy érzed, hogy feladod? – David Wilkerson

Egyre több szolgáló ír nekem az utóbbi hónapokban, kifejezve aggodalmát azokkal a gyülekezetében lévő emberekkel kapcsolatban, akik egyszerűen feladják. Egyre több keresztyén kerül ma döntés elé. Senkinek nem kell így viszonyulnia az Úrhoz, aki feladásról beszél. Néhány keresztyén még a Jézus felé irányuló szeretetének elhagyásáról is beszél. A legtöbb kétségbeesett keresztyén arra gondol, hogy csak ők azok, akik feladják. Olyan gyakran hallani mostanában: “nem tudom ezt tovább csinálni. Teljesen reménytelen! Mi értelme próbálkozni tovább?”

Néhány szolgálótól, akik csak pozitív üzeneteket hirdetnek folyamatosan azt hallom ma, hogy minden keresztyén csodákat él át, mindenki azonnal választ kap az imájára, mindenki jól fogja érezni magát, mindenki jól fog élni, és az egész világ gyönyörű és csodálatos. Ezeket a jó és egészséges dolgokat kívánom én is Isten népének, de nagyon sok őszinte és becsületes keresztyén életében a dolgok állása valójában nem ilyen. Milyen szomorú ezeket a felszínes üzeneteket hallgatni ma, amik a szószékekről folyamatosan elhangzanak. Ez sérti az alázatos és szegénnyé lett Jézust, aki a világ szemében bukott emberként halt meg. Ezek a pozitív, materialista igehirdetések egyáltalán nem készítik fel ma a keresztyének nemzedékét a szenvedések elviselésére. Nem tanulnak meg alázatban megelégedettek lenni, hanem csak állandóan bővölködni akarnak. Isten szolgálata így egyfajta olimpiai versennyé válik, ahol mindenkinek aranyérmet kell nyernie.

Ne csodálkozzunk, ha a fiataljaink elbuknak és feladják, mert nem tudnak megfelelni egy olyan kitalált vallásos elképzelésnek, hogy boldog, gazdag, sikeres és mindig pozitívan gondolkodó keresztyének legyenek. Ők nem ilyen rózsaszínűnek látják a világot. Belenéznek a tükörbe és egy pattanásokkal teli arc néz vissza rájuk. Szívfájdalmaik vannak, óráról órára válságos pillanatokat élnek át és rettenetes családi problémáik vannak. Rémülten és aggodalommal néznek egy teljesen bizonytalan jövő elé.

A pozitív gondolkozás nem fogja megszüntetni a problémáikat. Megvallani, hogy ezek a problémák valójában nem is léteznek, nem fogja megváltoztatni a helyzetüket. A „pozitívan gondolkodó apostolok” sosem tapasztalták meg életükben a Gecsemánét: a szenvedés poharát, a magányosság óráját és az összezavarodás éjszakáját, ami mind része volt a Mester életének. Az óriási teljesítményeinknek, sikereinknek, a Gecsemánénál kellene megtörténnie és nem Fort Knox-nál (Az USA aranytartalékának tárolóhelye)!  …

Forrás: www.lastdaysministries.org

-§-

Fordította: Abonyi Sándor (https://keskenyut.wordpress.com)
5
Hazai szolgálók igehirdetései / Re:Abonyi Sándor
« Utolsó üzenet: írta salamon Dátum 2017. Október 17. - 18:29:29 »
Úgy érzed, hogy feladod? – David Wilkerson

Egyre több szolgáló ír nekem az utóbbi hónapokban, kifejezve aggodalmát azokkal a gyülekezetében lévő emberekkel kapcsolatban, akik egyszerűen feladják. Egyre több keresztyén kerül ma döntés elé. Senkinek nem kell így viszonyulnia az Úrhoz, aki feladásról beszél. Néhány keresztyén még a Jézus felé irányuló szeretetének elhagyásáról is beszél. A legtöbb kétségbeesett keresztyén arra gondol, hogy csak ők azok, akik feladják. Olyan gyakran hallani mostanában: “nem tudom ezt tovább csinálni. Teljesen reménytelen! Mi értelme próbálkozni tovább?”

Néhány szolgálótól, akik csak pozitív üzeneteket hirdetnek folyamatosan azt hallom ma, hogy minden keresztyén csodákat él át, mindenki azonnal választ kap az imájára, mindenki jól fogja érezni magát, mindenki jól fog élni, és az egész világ gyönyörű és csodálatos. Ezeket a jó és egészséges dolgokat kívánom én is Isten népének, de nagyon sok őszinte és becsületes keresztyén életében a dolgok állása valójában nem ilyen. Milyen szomorú ezeket a felszínes üzeneteket hallgatni ma, amik a szószékekről folyamatosan elhangzanak. Ez sérti az alázatos és szegénnyé lett Jézust, aki a világ szemében bukott emberként halt meg. Ezek a pozitív, materialista igehirdetések egyáltalán nem készítik fel ma a keresztyének nemzedékét a szenvedések elviselésére. Nem tanulnak meg alázatban megelégedettek lenni, hanem csak állandóan bővölködni akarnak. Isten szolgálata így egyfajta olimpiai versennyé válik, ahol mindenkinek aranyérmet kell nyernie.

Ne csodálkozzunk, ha a fiataljaink elbuknak és feladják, mert nem tudnak megfelelni egy olyan kitalált vallásos elképzelésnek, hogy boldog, gazdag, sikeres és mindig pozitívan gondolkodó keresztyének legyenek. Ők nem ilyen rózsaszínűnek látják a világot. Belenéznek a tükörbe és egy pattanásokkal teli arc néz vissza rájuk. Szívfájdalmaik vannak, óráról órára válságos pillanatokat élnek át és rettenetes családi problémáik vannak. Rémülten és aggodalommal néznek egy teljesen bizonytalan jövő elé.

A pozitív gondolkozás nem fogja megszüntetni a problémáikat. Megvallani, hogy ezek a problémák valójában nem is léteznek, nem fogja megváltoztatni a helyzetüket. A „pozitívan gondolkodó apostolok” sosem tapasztalták meg életükben a Gecsemánét: a szenvedés poharát, a magányosság óráját és az összezavarodás éjszakáját, ami mind része volt a Mester életének. Az óriási teljesítményeinknek, sikereinknek, a Gecsemánénál kellene megtörténnie és nem Fort Knox-nál (Az USA aranytartalékának tárolóhelye)!  …

Forrás: www.lastdaysministries.org

-§-

Fordította: Abonyi Sándor (https://keskenyut.wordpress.com)
6
Üdvözletek / Buda Erika a legújabb tagunk lett!
« Utolsó üzenet: írta Hajnalcsillag Dátum 2017. Október 16. - 20:36:45 »
bye
Köszöntünk a Hajnalcsillag fórumon Buda Erika! Nézz körül a portálon, böngéssz kedvedre a fórumok közt, és szólj bátran hozzá a témákhoz. Reméljük, jól fogod érezni magad köztünk!
7
Üdvözletek / Janette a legújabb tagunk lett!
« Utolsó üzenet: írta Hajnalcsillag Dátum 2017. Október 16. - 13:31:06 »
bye
Köszöntünk a Hajnalcsillag fórumon Janette! Nézz körül a portálon, böngéssz kedvedre a fórumok közt, és szólj bátran hozzá a témákhoz. Reméljük, jól fogod érezni magad köztünk!
8
Beszélgetések a hitéletről / Re: Ki vádolná Isten választottait? Isten, aki megigazít?
« Utolsó üzenet: írta lucius Dátum 2017. Október 13. - 13:58:39 »
Mennyivel inkább örülhetünk mi :)
minket is "örökbe fogadtak"...

http://24.hu/elet-stilus/2017/10/11/videon-ahogy-szetrobban-az-oromtol-egy-11-eves-lany-amikor-megtudja-orokbe-fogadtak/

... "... Mindenkor örüljetek!"
9
Üdvözletek / irena hroncova a legújabb tagunk lett!
« Utolsó üzenet: írta Hajnalcsillag Dátum 2017. Október 12. - 20:05:15 »
bye
Köszöntünk a Hajnalcsillag fórumon irena hroncova! Nézz körül a portálon, böngéssz kedvedre a fórumok közt, és szólj bátran hozzá a témákhoz. Reméljük, jól fogod érezni magad köztünk!
10
Üdvözletek / Zelicicovici Tibor a legújabb tagunk lett!
« Utolsó üzenet: írta Hajnalcsillag Dátum 2017. Október 11. - 20:01:11 »
bye
Köszöntünk a Hajnalcsillag fórumon Zelicicovici Tibor! Nézz körül a portálon, böngéssz kedvedre a fórumok közt, és szólj bátran hozzá a témákhoz. Reméljük, jól fogod érezni magad köztünk!
Oldalak: [1] 2 3 ... 10

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal | Fordítás: SMF-Portal.hu